O nás

Celý příběh dnešní Stromečkárny začal zhruba před 25 lety, kdy jsme na poli za domem vysadili první borovice. Dnes už je vše jinak a naše vánoční stromečky pěstujeme na plantážích vyhrazených jen pro tento účel a nepěstujeme jen borovice, ale také smrky a jedle. V roce 2018 jsme si za to vysloužili označení "BESKYDY originální produkt®". Čerstvě řezané je poté prodáváme každoročně na více než 10 prodejnách ve Frýdku-Místku, Karviné, Orlové, Třinci, Havířově, Kopřivnici, Staré Vsi nad Ondřejnicí, ale také třeba v Uherském Brodě.

 

Jak jsme začínali

Když jsme začínali před 25 lety, prodej vánočních stromků ani v nejmenším nepřipomínal to, jak to vypadá dnes. Všechny stromečky jsme si vozili každý den s sebou a prodávali je z korby menšího nákladního auta. Krom toho, že jsme neměli prodejní místa, jsme také neměli více druhů stromků. Zákazníci se museli spokojit pouze s borovicí, což v dnešní době je už nepředstavitelné. Už tehdy jsme ale dbali na to, aby stromky byly co nejčerstvější aby Vám vydržely co nejdéle.

V roce 1998 jsme se také podíleli na založení Sdružení pěstitelů vánočních stromků v České republice, které sdružuje přední dodavatele tohoto sortimentu na českém trhu.

 

Dnes

Po 25 letech práce naše rodinná firma zaměřuje výhradně na pěstování vánočních stromečků u nás v podhůří Beskyd. Věříme, že nejlepší stromeček je ten, který je čerstvě uřezaný a ihned dodaný na prodejní místo. Proto drtivá většina vánočních stromků pochází z našich plantáží z podhůří Beskyd. Zde se o ně celý rok pečlivě staráme a vybíráme jen ty, které již svým vzrůstem a kvalitou dosáhly jedné z našich jakostí, mohou být zařazeny do prodeje a udělat Vám o Vánocích radost.

Chcete zpátky na výběr stromečku? Klikněte sem a vrátíme Vás zpátky do obchodu.

 

Jak to u nás vypadá:

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.